Megan FOX Kimdir ? Megan Fox Boyu Kac ?

Megan FOX Kimdir ? Megan Fox'un Boyu Kaç CM ?


Megan FOX kimdir ? , Megan Fox'un Boyu Kaç ? , Megan Fox Beyaz Şov Elbisesi, Megan Fox Kim ?
Megan Fox kimdir
Megan FOX
 Megan Fox bir model olup asıl adı Megan Denise Fox'tur.1986 yılının 16 mayıs tarihinde Memphis'te dünyaya gelmiştir.Confessions of a Teenage Drama Queen isimli sinema filmi ile şöhrete adım atmış olan oyuncu Hope & Faith isimli televizyon programıyla da şöhretini zirveye taşımakta önemli rol oynamıştır.Megan FOX daha 5(beş) yaşında iken dans etmeye merak salar ve dans dersleri almaya başlar aynı zamanda tiyatro dersleri alarakta kendini geliştirir.12(on iki) yaşında oyunculuk ve modelliğin hayallerini kurmaya başlar ve 13(on üç) yaşında da 1999 senesinde Megan Fox Amerika Modellik ve Yetenek yarışmasında farklı dallarda ödüller kazanır.Megan FOX 'tan bashedipte "Transformers" filmine değinmemek olmaz.Bu sinema filmi ile beraber Megan Fox’un, Angelina Jolie ile olan benzerliği göze çarpar ve seyircilerin dikkatini çeker bu sayede şöhreti dahada artar.Son zamanlarda ise Rihanna ile Eminem'in "Love The Way You Lie" şarkısına çektiği klip ile karşımıza çıkmıştı ve bu klipteki oyunculuğu ve mükemmel fiziğiyle büyük beğeni toplamıştı. Klibi izlemek isterseniz diye paylaşıyorum izleyenler için iyi seyirler dilerim. Bu arada Megan FOX 1.64 CM boyundadır.
Dipnot : Megan FOX 20 Ocak 2012'de Beyaz Show'a Katıldı.Megan FOX'un katıldığı yayının özetini ve o yayından görüntüler izlemek için BURAYA TIKLAYINIZ.

Rihanna Feat. Eminem - Love The Way You Lie ( Megan Fox ) İzle.Megan Fox Kim
Megan FOX

Üyeliğiniz yoksa yorum kısmındaki Yorumlama Biçiminden "Anonim" veya "Adı/Url" seçeneklerinden birini seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.Teşekkür Ederiz...