Sertaç Yay Dans Gösterisi Yetenek Sizsiniz Türkiye

Sertaç Yay Dans Gösterisi Izle


Sertaç Yay Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye 30 Eylül 2012


Sertaç Yay Gangnam Style şarkısında dans ederken Alp Kırşan'da ona katıldı ve sahnede neşeli dakikalar yaşandı. Sertaç Yay ve Alp Kırşan Gangnam Style dansı ile salonu ayağa kaldırdı.

Yetenekler bitmek bilmiyor. Türkiye'nin her yerinden yarışmacılar performanslarını sergilemek için bu yarışmaya katılıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni becerilere sahip kişileri halka sunuyor.
Sertaç Yay yaptığı gösteriyle seyircilerin beğenisini topladı. Sertaç Yay Performansıyla seyircilerden olumlu tekpki aldı.
Yep yeni bir bölüm daha. Yetenekler tek tek kendini göstermeye devam ediyor.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 30 Eylül'de de Türkiye'nin yeteneklerini aramaya devam ediyor.
Sertaç Yay 'da bu yeteneklerden biri olduğunu kanıtlayabilmek için Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında performans sergiledi.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 6.bölümde Sertaç Yay performansı ile juri üyelerinden tebrik aldı. Konusu açılmışken Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyeleri Hülya Avşar,Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı
Star Tv'deki Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bizlere yeni yetenekleri sunmaya devam ediyor.

Sertaç Yay Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterisi izleyicilerden alkış aldı.

Sertaç Yay gibi Yetenek Sizsiniz Türkiye yetenekleri ve yarışmacılarını Bakburaya Blog'da bulabilirsiniz. Yetenekler hakkındaki görüşlerinizi Yorum Yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sertaç Yay Dans Performansı İzle Yetenek Sizsiniz Türkiye (30 Eylül 2012)


Gangnam Style Dinle