Street Kings 2.Tur Futbol Gösterisi - Performansı


Street Kings 2.Tur Performansı Yetenek Sizsiniz Türkiye 28 Aralık 2013


Yetenekler bitmek bilmiyor. Türkiye'nin her yerinden yarışmacılar performanslarını sergilemek için bu yarışmaya katılıyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni becerilere sahip kişileri halka sunuyor.
Street Kings 2.Tur yaptığı gösteriyle seyircilerin beğenisini topladı. Street Kings 2.Tur Performansıyla seyircilerden olumlu tekpki aldı.
Yep yeni bir bölüm daha. Yetenekler tek tek kendini göstermeye devam ediyor.
Yetenek Sizsiniz Türkiye 28 Aralık 2013'de de Türkiye'nin yeteneklerini aramaya devam ediyor.
Street Kings 2.Tur 'da bu yeteneklerden biri olduğunu kanıtlayabilmek için Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında performans sergiledi.
Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni bölümde Street Kings 2.Tur performansı ile juri üyelerinden tebrik aldı. Konusu açılmışken Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyeleri Hülya Avşar,Sergen Yalçın ve Acun Ilıcalı
Star Tv'deki Yetenek Sizsiniz Türkiye'de bizlere yeni yetenekleri sunmaya devam ediyor.

Street Kings 2.Tur Yetenek Sizsiniz Türkiye gösterisi izleyicilerden alkış aldı.

Street Kings 2.Tur gibi Yetenek Sizsiniz Türkiye yetenekleri ve yarışmacılarını Bakburaya Blog'da bulabilirsiniz. Yetenekler hakkındaki görüşlerinizi Yorum Yap kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Street Kings 2.Tur Performansı İzle Yetenek Sizsiniz Türkiye (28 Aralık 2013)

Video Hazırlanıyor...

Üyeliğiniz yoksa yorum kısmındaki Yorumlama Biçiminden "Anonim" veya "Adı/Url" seçeneklerinden birini seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.Teşekkür Ederiz...