Aşkın Bedeli 280.Bölüm Özeti 29 Aralık 2014

Televizyon ekranlarındaki başarılı dizilerden biri olarak karşımıza çıkan Aşkın Bedeli 280.bölüm özeti 29 Aralık 2014 tarihindeki yeni bölümünü izleyicilerine tanıtacak. Aşkın Bedeli 280.bölüm özeti yeni haftanın ilk bölümü olarak literatürdeki yerini alacak. Heyecan dolu dizide bir çok gelişme ve olay bizleri bekliyor. Yeni haftanın ilk bölümü olarak literatürdeki yerini alan Aşkın Bedeli 280.bölümün özeti çıktığında yazımızın devamında olacak.

Askin-Bedeli

Aşkın Bedeli 280.Bölüm Özet

Günlük olarak seyirci karşısına çıkan Aşkın Bedeli 280.bölüm özeti ile Salı günü yayınlanacak yeni bölümünü seyircilere tanıtacak. Gerek oyuncuları gerekse kurgusu ile yayın hayatına tüm hızıyla devam eden dizi Star Tv kanalında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Günlük bir dizi olmasına rağmen yoğun bir hayran kitlesi olan dizi televizyonun başarılı yapımlarından olarak dikkat çekiyor. Aşkın Bedeli 29 Aralık Özeti olarak da bilinen yeni haftanın ilk tanıtımı yakın zamanda seyirciye sunulacak.

Aşkın Bedeli 280.Bölüm Özeti


Haftasonu sünnet olan Uğur, Faruk ve Sedef'in yanında kalmaktadır. Poyraz ise oğlunu yanına almak için gün saymaktadır. Poyraz'ın ziyarete gelmesi ile Sedef ve Poyraz arasındaki gerilim tırmanır. Şimal ise bir türlü hamile kalamayınca Hikmet'le birlikte doktora gitmeye karar verir.

Betül, Zehra ve Rüstem'le karşılaşmak için önüne çıkan fırsatı kullanır. Rüstem, kendi evinde Betül'ü karşısında görünce büyük bir panik yaşayacaktır. Hikmet ise Betül'ü Rüstem'den uzak tutmak için Emir'den yardım ister.

Gülnara, Diyar'la arasını düzeltmek isterken, Yaman Oğuzerlerin sırlarının peşindedir.

Ebru, Tolga ve Melek'le aynı sınıfta okumaya başlayınca, Tolga ikili arasında kalır. Ancak Tolga'nın sınava kadar Melek'le arasını iyi tutması gerekmektedir.

Üyeliğiniz yoksa yorum kısmındaki Yorumlama Biçiminden "Anonim" veya "Adı/Url" seçeneklerinden birini seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.Teşekkür Ederiz...