Türkiye Estonya Maçı Özeti 11 Eylül 2012

Türkiye Estonya Maçı Özeti Ve Bilgileri


Türkiye Estonya maçı için milli futbolcularımız hazırlıklarına devam ediyor.

Türkiye 2014 Dünya Kupası Elemeleri'ndeki ilk maçını Hollanda ile yapmıştı şimdide ikinci maçında bu akşam Estonya ile mücadele edecek. Fenerbaçe Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karşılaşma saat 21.00'de başlayacak.

Yani Türkiye Estonya maçı saat 21.00'da ekranlarda olacak.


Türkiye Estonya maçı özeti ve golleri Bakburaya Blog'da olacak.

Türkiye Estonya maçı hakkında diğer bilgiler ;

(A) Milli Futbol Takımı'nın 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri (D) Grubu'nda 11 Eylül Salı günü İstanbul'da Estonya ile yapacağı maçın bilet satışı sürüyor.

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda saat 21.00'de başlayacak maçın bilet satışı Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) resmi internet sitesinin (www.tff.org) yanı sıra, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ve İstinye Park'ta açılan gişelerden de yapılıyor. Futbolseverler stat ve İstinye Park'ta yer alan gişelerden kişi başı en fazla 4 adet olarak Estonya maçı biletlerini alabiliyor. Gişeler 09.30-17.30 saatlerinde açık olacak. Maç günü de stadyum gişeleri saat 21.45'e kadar açık tutulacak.

TFF'nin, tarihinde bir ilki gerçekleştirerek, ilk kez tüm bilet satış operasyonunu üstlendiği bu karşılaşmanın bilet fiyatları 3. kategori 20, 2. kategori 30 ve 1. kategori 50 lira olarak belirlendi. Karşılaşmanın gişe satışlarından da hizmet veya işlem bedeli alınmıyor. Ayrıca gişelerden yapılan bilet satışlarında ödeme yöntemi olarak sadece nakit para kullanılabiliyor.

Üyeliğiniz yoksa yorum kısmındaki Yorumlama Biçiminden "Anonim" veya "Adı/Url" seçeneklerinden birini seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.Teşekkür Ederiz...