Derviş Garip Oyuncuları

Derviş Garip oyuncuları kısmen belirlendi. Ekranlara 2013 senesinde merhaba diyecek dizi Derviş Garip şimdiden merak konusu oldu. Gerek dizinin yeni bölüm fragmanları gerekse oyuncuları merak edilen konulardan bazıları. Derviş Garip dizisi Engin Günaydın'ın Avrupa Yakası'ndan sonraki uzun soluklu rol alacağı dizilerden biri olarak görülüyor. Derviş Garip dizisi hangi kanalda diye merak edenler için söyleyelim edindiğimiz bilgilere göre dizi Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak. Engin Günaydın'ın yeni dizisi Derviş Garip, Amerikan dizisi olan MONK isimli diziden uyarlama bir proje olarak biliniyor.

Derviş Garip Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu)

Yeni dizi sezonunda yayın hayatına başlayacak olan dizi Derviş Garip dizisi şimdiden merak edilen ve heyecanla beklenen diziler arasında yerini aldı. Başarılı bir senaryosu ile kurgusu olacağı beklenen bu dizi şimdiden hayran kitlesini oluşturdu. Özellikle Engin Günaydın'ın bu projede yer alması sevilen oyuncunun tekrar ekranlarda görünmesi dizinin de bir nebze olsun tanıtımını yaptı. Akıllarda beliren "Derviş Garip oyuncuları kimlerdir ?" sorusuna cevap verelim istedik ve şimdilik kısmen cevap verebildik.
    DERVİŞ GARİP OYUNCULARI
  • Engin Günaydın
  • Algı Eke
  • Ersin Korkut
Yukarıda saydığımız isimler şimdilik Derviş Garip oyuncu kadrosunda medyaya yansıyan isimler olarak literatürde yerini aldı. Sizlerin Derviş Garip oyuncularına eklemek istediğiniz isimler edindiğiniz bilgi ve tüyolar varsa yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Derviş Garip dizisi ile ilgili bilgiler gün geçtikçe Fragmanbizle.Com'da Derviş Garip kategorisine eklenecektir.

Kaynak : Derviş Garip Oyuncuları