Oğuzhan Koç'un Albümündeki Şarkılar

Komedi dendiğinde akıllara gelen isimlerden biri Oğuzhan Koç. Bildiğiniz üzere Eser, İbrahim ve Oğuzhan 3 Adam isimli talk show programı ile Star ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Oğuzhan'ı daha önceden "Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı programdan tanıyor ve sesinin güzel olduğunu biliyorduk. 3 Kasım 2013'te Burcu Esmersoy'un programına konuk olan Oğuzhan Koç yeni albüm yapacağının müjdesini verdi. Öncesinde Gülben Ergen ve Ferhat Göçer'e şarkı veren Oğuzhan'dan hayranları zaten bir albüm beklentisi içerisindeydi. Edindiğimiz bilgilere göre 11 şarkılık bir albüm oluşturan başarılı sanatçı hem slow hem de hareketli şarkılar kullanarak albümünü derledi. Önümüzdeki günlerde bir de klip çekeceğini söyleyen Oğuzhan Koç klip çekimlerinde oldukça heyecanlı olduğunu da dile getirdi.

oguzhan koc
Oğuzhan Koç Albümü


Oğuzhan Koç'un Albümünde Hangi Şarkılar Var ?

Merak edilen en önemli konulardan biri Oğuzhan Koç'un albümünde hangi şarkıların olduğu. Yine Burcu Esmersoy'un programında bütün şarkıların kendine ait olduğunu ve başka bir yerde dinlemediğimiz şarkılar olduğunu söyleyen Oğuzhan hayranlarını da oldukça heyecanlandırdı. Henüz şarkı isimleri basına yansımasa da Oğuzhan'ın şarkıları arasında yaza yönelik parçalarında olduğu bilgisini edindik. Sanatçı albümden sonra konser vermek istediğini de belirtti.

Üyeliğiniz yoksa yorum kısmındaki Yorumlama Biçiminden "Anonim" veya "Adı/Url" seçeneklerinden birini seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.Teşekkür Ederiz...